Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36489 (5285892)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Мельникова Н.М.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день.У нас возникла проблема с уборкой теретории возле гаражей.Будьте добры повлиять на владельцев гаражей.Не приятно сидеть возле этого мусора с детьми! Заранее спасибо вам!