Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-23752 (5285903)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Струк Роман Борисович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вже два роки біля будинку після ремонту тепломережі не приводять до ладу внутрішньодворовий проїзд, ще гірша ситуація з проїздом на вул.Турчина дворами з вул.Щербаківського від буд.63, після дощів ці ями перетворюються на нездолану перешкоду для автомобіля. Я інвалід війни, авто це мої ”ноги” і мені дуже незручно долати ці перешкоди вже більше двох років.Заїзд до мого будинку повз буд.4 по вул.Турчина теж скоро буде доступний тільки габаритному мусоровозу.