Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-45283 (5285954)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:Відділ з питань запобігання і виявлення корупції [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: в.о. Соколов Сергій Олександрович
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Метро ”Позняки”, пішохідна доріжка в напрямку парку ”Позняки”. Вже більше пів року на одному і тому ж місці відбувається назаконна торгівля. Вже подано три заявки. РЕЗУЛЬТАТ = 0.
Стоїть транспортний засіб гос номер АА0879РТ на пішохідній доріжці і в день і в ночі.
Авто і торгіля перешкоджає проходу пішоходів, а також сумнівна продукція несе загрозу отруєння населенню, оскільки ніякої документації на товар і саме дозволу на торгівлю продавці не мають.
Прошу зупинити несанкціоновану торгівлю та прибрати авто з тротуару!!!!

Чому з 7 Червня 2018 (заява) С-20948 нічого не робиться?
Ще одна заява 27 Серпня 2018 С-32011 .. Результату нема.
На даний час 08.11.2018 автівка благополучно стоїть на тротуарі і перешкоджає проходу громадян, продовжується торгівля сумнівним товаром в неположеному місці!
Прошу ВИРІШИТИ ПИТАННЯ - ПРИБРАТИ АВТО з тротуару.