Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12768 (5286175)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Густєлєв Олександр Олександрович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго вечора! 24.10 я зверталась - номер звернення А-11648 - з проханням о дорожньой розмітки. Була така відповідь :
Відповідальний: КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю: 8 Листопада 2018
Зараз 08.11.2018 -16:56. Стою на пішохідному переході - не бачу виконнання. ДІТИ можуть постравждати! Як Ви це не розумієте? Хто буде винен???? Я фікесую всі свої звернення!!
Копія листа нижче:

Доброго дня. Дві неділі назад по вулиці Довнар_Запольського була зроблена дорожня розмітка . При наявності дорожнього знаку - ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД- між домами № 3 та № 6 , з обох сторін - ця смуга не була ”намальована”, по той же час вона була ”зроблена між домами за №8-10 та бізнес -центром за №5!
Кожного ранку школяри з домівок за № 3, 3/1, 3/2 за зазначенною вулицією преходять на сторону будинку №6, але машини дуже рідко зупиняються, бо немаю ще ”ЗЕБРИ ”, яка за літо просто зтерлась 9 вигоріла).
22.10.2018 я зверталась у Кіївавтодор за номером (044) 284-74-19 - де мене запевнили що ” забули” і моє звернення буде виконено , але його треба зафіксувати за службою 1551. Телефонна розмова мною була записана.
Впевнена на порозуміння за моїм зверненням - доки ніхто із дітей не постраждав.
Прохання - вирішити це питання найближчим часом.

Відповідальний: КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю: 8 Листопада 2018