Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31667 (5286186)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:28 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день,

Біля Храму Святого Феодора Тирона, що знаходиться за адресою вул. Володимирська 7/1 в вівторок 06.11.2018 були перенесені сміттєві баки сусідніх будинків (прошу дивтися прикріплені фото)

Дана територія не відноситься до прибудинкової території даних будинків, тому ці баки знаходяться тут незаконно.

Крім того, біля даних сміттєвих баків постійно знаходяться БОМЖі, що створює небезпеку всім, хто проходить двориком від Михайлівської площі до вул. Володимирської (особливо в зимовий період часу коли рано темніє)

Прошу прибрати вказані вище сміттєві баки в місце їх законного розташування та повернути дворику і Храму затишний вигляд і безпеку!!!