Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36516 (5286195)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 403 [Прогонюк С.Т.]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Питання. На початку вересня розпочалась заміна покриття на дитячому майданчику у сквері. Майже місяць зараз там небезпечно гуляти з дітьми. Торчать кінцівки металевої сітки. Коли планується закінчення ремонтних робіт? Дякую