Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-7761 (5286224)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Ляшкевич Максим Володимирович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

СКАРГА!!
За адресою бульвар Л.Українки буд.10.. між домами 10 та 12 були демонтовані мусорні баки и понад 10 днів не вивозиться сміття. Криси.. антисанітарія.. і це в центрі міста ЄВРОпейської столиці ! ВИМАГАЮ провести службову перевірку щодо посадових осіб ОСББ та вирішити пистання щодопритягнення до кримінальної відповідальності винних осіб. Крім того, прошу вирішити питання щодо формування комісії та залучення фахівців СЕС для встановлення факту бездіяльності.