Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74385 (5286231)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Порушення правил тиші (після 22:00)
Відповідальний:Відділ торгівлі [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Ткач Ірина Василівна
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доводимо до Вашого відома про ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ (НЕЗАКОННА НІЧНА РОБОТА) закладу ресторанного господарства (ЗРГ) кафе ”Релакс” (Just Beer Bar), яке працює у нежитловому приміщенні приватного підприємства ”Кіндер” в ЖИТЛОВОМУ будинку за адресою: 03087, м. Киів, Чоколівський бул., буд. 23.

Останній виклик патруля Національної поліції (НП): 06.11.2018 о 23:50 № 29688749

Нагадуємо, що - згідно п. 1.7 Правил торгівлі (додаток): ”Режим роботи ПОВИНЕН додержуватися закладами (підприємствами) ресторанного господарства ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ.” - ІГНОРУЄТЬСЯ закладом.

Раніше нас інформували, що ”Режим роботи ресторану встановлений з 09:00 год. до 22:00 год.” (додаток) - НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!

Довгий час ми отримували відповіді від Вас про НЕОДНОРАЗОВІ профілактичні бесіди з керівництвом закладу та запевнення, що ”керівникові ТОВ «Караван-експрес» наголошено про НЕУХИЛЬНЕ дотримання встановленого режиму роботи закладу та вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення». - ІГНОРУЄТЬСЯ ПОВНІСТЮ!

При розмовах мешканців з адміністраторами закладу є їх одна відповідь: ”Працювали всю ніч, і БУДЕМО ТАК ПРАЦЮВАТИ ЗАВЖДИ !!!”

Таким чином заклад грубо порушує норми законодавства при роботі в житловому будинку, порушує права мешканців на нормальний відпочинок, негативно впливає на здоров’я та заважає повноцінно користуватися власним майном.

Також в відповіді керівництва Управління патрульної поліції (додаток) вказується, що ”питання перевірки вказаного закладу, перевірки дотримання законності ведення ним підприємницької діяльності, ОСОБЛИВО В НІЧНИЙ ЧАС, відноситься до Солом’янської РДА”


Виходячи з вищезазначеного, ЩЕ РАЗ просимо Вас розглянути скаргу по суті, та ВИМАГАЄМО:

- Забезпечити мешканцям ВІДСУТНІСТЬ РОБОТИ цього ЗРГ після 22 години згідно з Правилами торгівлі та законодавчими нормами знаходження в ЖИТЛОВОМУ будинку.
- ЗАБОРОНИТИ роботу будь-яких джерел побутового шуму (кондиціонерів, витяжних систем, виконання прибирання), користування звуковідтворювальною апаратурою після 22 години згідно ст. 24 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Примітка: Більшість порушень пов’язана з НІЧНОЮ роботою закладу в нашому ЖИТЛОВОМУ будинку (після 22 години).

Також мі не бачимо, що в районі ВЗАГАЛІ Є якась влада.

Додаток:
- щодо режиму роботи закладу (до 22:00)
- п. 1.7 Правил торгівлі
- Відповідь керівництва Управління патрульної поліції