Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-8173 (5286739)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Питання життєдіяльності міста
Відповідальний:Управління освіти,молоді та спорту [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Дубовецький Юрій Олександрович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Департамент освіти і науки
Київської міської державної адміністрації
бульв. Т. Г. Шевченка, 3
м. Київ, 01004

Звернення

У відповідь на інформаційний запит через веб-портал «Доступ до правди» від 21.10.2018 р. Святошинською районною в м. Києві державною адміністрацією 01.11.2018 р. було надано відповідь за вих.№107-37/7943, згідно якої «Звітність про надходження та використання бюджетних коштів по формам: (№4-1д, № 4-1м, № 4-2д, № 4-2м, № 4-3д, № 4-3м) надається по закладам освіти централізовано, а не по установам».

При цьому п.2 розд. ІІІ Наказу Міністерства фінансів України №44 від 24.01.2012р. «Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» (п.4 «Бюджетна звітність має містити інформацію про виконання КОШТОРИСІВ та/або планів використання бюджетних коштів»), Бюджетний кодекс та Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» визначають обов’язок одержувачів бюджетних коштів складати таку звітність. Усі заклади освіти є одержувачами бюджетних коштів, оскільки відповідно до частини 1 статті 2 Кодексу, «одержувач бюджетних коштів - це суб’єкт господарювання, громадська чи інша організація, яка не має статусу бюджетної установи, уповноважена розпорядником бюджетних коштів на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою, та отримує на їх виконання кошти бюджету».

У зв’язку з цим, прошу обґрунтувати, надати посилання на нормативні акти, на підставі яких Святошинська райдержадміністрація у м. Києві надає відповідь щодо відсутності звітності про надходження і використання коштів спеціального фонду у розрізі закладів освіти.

Відповідь прошу надати письмово у визначений законодавством термін.