Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36555 (5286761)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД - 407 [Прогонюк С.Т.], виконавець: Восколович О. М.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу замінити електричну проводку та патрон під лампою у під’їзді. Проводка і лампа іскрять, що може призвести до загоряння та пожежі!!! Лампу розташовано біля квартири 39 на 8-му поверсі за адресою пр. Тичини 6, 1-й під’їзді.