Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-18298 (5286762)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На міжквартальному проїзді між будинками №№6, 8 та 12 по провулку Квітневому (Подільський район) стоять три освітлювальні опори, світильники яких давно вже не працюють у темну пору року. Прохання відремонтувати або замінити світильники для безпечного пересування мешканців навколишніх будинків увечері.
Фото додається.