Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14536 (5286790)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюся до відповідальних осбі з проханням встановити антипаркувальні стовпчики вздовж всієї ділянки тротуару навроти будинку за адресою вулиця Олеся Гончара, 59 (див. Додаток 1).

Оскільки ця ділянка тротуару завширшки 2 метри, про можливість паркування на ній не може йти мови.