Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15371 (5286905)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Будівництво та реконструкція об’єктів освіти
Відповідальний:Управління освіти [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Іваніна Н.В.
Дата контролю:10 Грудня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Щодо робіт з утеплення фасаду дошкільного закладу освіти №274
Близько 2016-17 років розпочалися роботи з утеплення фасаду дитячого садочку №274, за бюджетний кошт були закуплені матеріали, розпочалися роботи та було утеплено значну частину фасаду.
Але від початку 2018 року і до тепер роботи призупинились. Закуплені матеріали залишаються на вулиці, що призводить до їх псування та існує ризик крадіжки. Тимчасові будівельні конструкції (ліса), викопані траншеї та будівельне сміття становлять потенційну небезпеку для маленьких відвідувачів закладу. З бюджету витрачаються надлишкові кошти за опалення будівлі. Частина тимчасово закріплених конструкцій відірвалась та розбила скло. Тимчасово демонтована пожежна драбина підвищує пожежну небезпеку та більш того може стати приводом до призупинення роботи закладу за ініціативою перевіряючих органів відповідальних за пожежну безпеку. Через будівельні роботи центральний вхід в заклад не функціонує, тимчасово використовуєтья додатковий вхід, що підвищує небезпеку для відвідувачів - камера відеоспостереження розташована лише над центральним входом, і за час ремонтних робіт вже сталося декілька крадіжок - речі виносили через боковий вхід, що не обладнаний камерою.
У зв’язку з цим прошу:
1. Вжити невідкладних заходів з метою якнайшвидшого завершення утеплення закладу, забезпечивши задовільний рівень якості робіт.
2. Прибрати будівельне сміття, утримувати будівельний майданчик найбезпечнішому стані для дітей.
3. Замінити пошкоджене скло.
4. Проаналізувати причини затримки ремонту. Вжити заходів для унеможливлення виникнення таких ситуацій в майбутньому.