Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36572 (5286906)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На Політехнічному провулку розбили новий сквер, який добре виглядає, але має один недолік, який легко можна усунути.
Проблема в тому, що алеї в цьому сквері було прокладено не зовсім так, як людям зручно ходити. Зокрема, біля проїжджої частини зроблено два тротуари вздовж неї, розділені суцільною клумбою з кущами та деревами. Відповідно, перейти з одного тротуару на інший можна лише на початку та в кінці скверу, а це не зручно, тому що клумба має довжину кілька десятків метрів.
Потреба переходити цю клумбу є насамперед у пасажирів маршрутки 442, яка зупиняється навпроти середини цієї клумби. Зараз люди ходять через клумбу, чим псують її вигляд і з часом просто затопчуть. Служба, що доглядає сквер, постійно натягує там стрічку і ставить страшні табличики ”здесь ходят козлы”, але це погане рішення - обходити до кінця клумби і стільки ж назад мало кому зручно.
Якби в цьому місці був прохід, проблеми б не було. Тож прошу зробити нормальний людський прохід (а краще два-три вздовж всієї клумби через рівні проміжки) і замостити такою ж плиткою, як і решту тротуарів в цьому сквері.

Надсилаю фотографію цього місця.

Також дуже ”проситься” прохід від центральної клумби до проїжджої частини, з тих же ж причин - це найкоротший і найзручніший шлях, і люди рано чи пізно там протопчуть стежку, тож зробити в цьому місці ”легальний” прохід було б правильним і гарним рішенням.