Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-18305 (5286907)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Губенко Василь Іванович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Надати копію ключів від підвалу та горища мого будинку.
5 листопада 2018 на технічному поверсі над квартирою №196 прорвало трубу опалення. Залило квартиру №196 і загальний коридор. Працівники ВОП ”Діброва” як завжди(!) повідомили, що в них немає доступу(ключа від замка) до горища, тому усунити аварію не взмозі, хоча до підвалу магічним чином потрапили... і перекрили опалення на весь будинок(!). Тож як це їм вдалося?! Очевидно що ВОП ”Діброва” фінансово вигідно взагалі не мати доступу до підвалу та горища, щоб менше витрачати коштів на обслуговування нашого будинку.

Інженерну групу(матеріальні пошкодження) теж не надіслали до сих пір(9 листопада), хоча мешканці квартири №196 писали звернення до ВОП ”Діброва” ще 6 листопада. А також до 1551.

Така вакханалія відбувається по будь-якому питанню з обслуговування будинку.

Задля усуненя подібних систематичних непорозумінь стосовно доступу вимагаю від обслуговуючої організації ВОП ”Діброва” офіційно, при свідках, з підписанням відповідного акту, повісити замок і передати мені як співвласнику горища і підвалу копію ключа. Щоб наступного разу язик німів казати, що немає доступу до підвалу чи горища нашого будинку. А я міг розповсюдити мешканцям акт-підтвердження брехні ВОП ”Діброва” про відсутність доступу до підвалу чи горища.

Мої попередні звернення до 1551 з вимогою вирішити ”проблему” доступу до підвалу та горища не виконані.