Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36444 (5286955)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Неможливо дихати, кожен вечір вже протягом тривалого часу повітря смердить паленим, тягне з території вул. Бакуніна, де Вторкольормет. Там за заборони щось палять, їдкий запах, який викликає алергічні реакції. Якщо потрібно - є відеозапис, можу представити. Охорона на скарги не реагує. Неможливо відкрити вікна, хімічний сморід паленим.
Прошу відреагувати якомога раніше