Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15384 (5287032)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Не работает освещение над новым повышенным пешеходным переходом без разметки (между бюветом и детским садиком) по улице Булгакова. Одна из двух ламп фонаря иногда загорается на 10 секунд и гаснет, но 99 времени освещение отсутствует.