Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74486 (5287077)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Порушення правил дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу перевірити камеру спостереження на перехресті вул Шолом Алейхема та вул Кубанської України на предмет порушення правил дорожнього руху, що могло призвести до травмування мене та моєї дитина. А саме 09.11.18 у проміжок часу 08:45-08:55 автомобіль (дані не запамятала) з другого ряду їхав на червоний сигнал світлофору та повертав направо (зверху дорожнім знаком рух по полосах такий поворт не передбачений).
У разі виявлення правопорушення прошу застосувати адміністративні міри згідно ПДР