Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36453 (5287090)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 513 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Кваша А.Л.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Ще близько двох років тому з під будинку за адресою Бережанська 18 ЗНИК контейнер для
збору промислового (не харчового) сміття. Новий контейнер натомість так і не з’явився.
Мушу також нагадати, що той контейнер постійно користувався великою популярністю серед
мешканців сусідніх будинків - дуже швидко вщерть заповнювався пластиковими пляшками,
упаковками та іншим промисловим(не харчовим) сміттям.
Прошу ВІДНОВИТИ можливість роздільного збору сміття мешканцями будинків за адресами
Бережанска 18, 20 (та інших сусідніх будинків) шляхом повернення (встановлення)
контейнерів для роздільного збору сміття біля будинку за адресою Бережанська 18.