Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-3653 (5287094)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Забабурін Андрій Іванович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вздовж вулиці Гагаріна в районі автозаправної станції KLO, Карельський провулок 3-а, в наслідок ремонтних робіт що проводяться на заправній станції, повністю демонтовано тротуар для пішоходів, дорожні знаки ”пішоходни перехід” які раніше там були встановлені в зоні заїзду на заправку. Тепер замість тротуару розширюються автопроїзди для автомобілів. Щоб пройти пішоходи змушені ходити через проїзди по території автозаправки ризикуючи потрапити під колеса автомобілям.
Прошу відновити дорожні знаки та пішоходну розмітку, зробивши її червоно-білого кольору для забезпечення безпеки пішоходів.