Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74494 (5287130)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

прошу нанести дорожну розмітку пішохідного переходу (зебра) на вулиці Мечникова,2, перед будівлею бізнес центр. Парус, переходить вулицю дуже багато людей, але розмітка вже стерлась!