Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36584 (5287139)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Пособчук Валентина Антонівна
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Меня интересует что нам делать когда пойдут дожди снегопады и начнет нам заливать потолки.И кто будет нам возмещать убытки по ремонту квартиры . Вот мое обращение и ваш ответ.

23 Жовтня 2018
М-32642
Ремонт дахів
Мі обращались несколько раз в 1551 по вопросу который так досих пор и не решен.Когда был летом ураган у нас над нами сорвало козырек с крыши ,повредило крышу.Дырки в крыше ,из-зи которых нам залили потолок.Если сомневаетесь можете прийти и проверить.Кто и когда это все ликвидирует?Говорят ,что все сделали ,но это все на бумаге.Наверное балишко отмывают ,если так отчитываются.И кто нам компенсирует наши убытки в квартире?

Відповідальний: ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Пособчук Валентина Антонівна
Дата контролю: 7 Листопада 2018
Статус: Потребує додаткового фінансування

Відповідь
Житловий фонд комунальної власності, розташований в Шевченківському районі міста Києва, є одним з найстаріших. Значна частина житлових будинків побудована у дореволюційний період, а також у 60-ті роки ХХ століття під час масової забудови, у зв’язку із цим інженерні мережі і комунікації перебувають у критичному технічному стані.
В зв’язку з великою кількістю житлових будинків, які потребують першочергового проведення ремонтних робіт, роботи з капітального ремонту покрівлі Вашого житлового будинку не увійшли до пооб’єктного переліку видів робіт, які потребують проведення ремонтних робіт капітального характеру у 2018 році.
Дані питання будуть розглянуті під час формування адресних переліків обєктів для виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду Шевченківського району м. Києва на 2019 рік за умови відповідного фінансування на зазначені цілі.