Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38630 (5287149)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Волошин Анатолій Опанасович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прохання допомогти вирішити ситуацію з аварійним станом дороги по вул. Колекторна (частина дороги, що йде паралельно вул. Ващенко, та при виїзді на вул. Чавдар), що на Осокорках.
Стан дороги зараз просто жахливий, неможливо їхати зі швидкістю більше 10 км/год. Ситуацію ускладнює ще той факт, що найгірша ділянка дороги саме на виїзді з вул. Колекторна на вул. Чавдар, який знаходиться під великим нахилом. Об’їхати ями практично неможливо, через вузьку дорогу та щільний трафік вранці та ввечері. Окрім величезних ям, які знаходяться прямо по середині дороги, почали руйнуватись краї дороги. Якщо не виправити ситуацію зараз, то ситуація після зими буде просто критичною. Слід зазначити, що наразі виїхати з садових ділянок, що на Осокорках, можливо лише двома дорогами: по вул. Колекторній та по вул. Центральній. В обох напрямках рух майже завжди щільний. Якщо дорога по вул. Колекторній буде зруйнована - це викличе транспортний колапс в цьому районі.
Величезне прохання вирішити ситуацію
Фото дороги та мапу додаю