Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-5084 (5288092)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Пєняєва Тетяна Павлівна
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

УВАГА! СПРОВОКОВАНА КОМУНАЛЬНИКАМИ АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ!
Йде вже другий рік бездіяльності керівництва КП ”Київдорсервіс”, бо світлофор на перехресті проспекту Леся Курбаса і вулиці Гната Юри так і не працює. Керівництво згаданого підприємства бреше з приводу того, що частина 2 статті 41 закону України ”Про дорожній рух” вимагає вимикати світлофори. Закон не вимагає вимикати світлофори на перехрестях з рухом по колу. Досить вводити киян в оману. Ні ви, ані працівники національної поліції не маєте права тлумачити діюче законодавство України. Почніть нарешті відпрацьовувати заробітну плату, яку сплачують вам кияни, і увімкніть світлофор.