Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-18351 (5288097)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:16 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Адміністраціэю Святошинського району грубо проігнорувала виконання своїх посадових обов’язківвже вже 7 місяців ..Звернення від 4 Травня 2018 № Т-6909 , від 12 Травня 2018 № Т-7382 та від 19 Травня 2018№ Т-7682,від 25 Травня 2018 N Т-8027,від 23 жовтня, Т-16334 проігноровані .Купи сміття , шприців тільки збільшуються., повно ампул з не зрозумілим вмістом не зрозуміло ким розкидано в зеленій зоні навпроти ф-ки ”Каштан” через дорогу. Купи різного лахміття, шприців,крис які бігають серед цього непотрібу яким захаращена зелена смуга за тильною стороною будинку вул Львівської 72, якраз навпроти ,через дорогу фабрики ”Каштан” . . Шприци, скло , лахміття-несуть загрозу людям .особливо дітям. реакції благоустрію та влади 0.
Повторно ( в 6 й раз !!!)вимагаю відділу благоустрою надати відповідні приписи та проконтролювати їх виконання по прибиранню вказаної території та провести деротизацію.При черговому ігноруванні питання , крім того ,що буде направлена письмові заяви- звернення до голови КМДА та голови Уряду ,щодо бездіяльності керівництва Святошинської РДА, попередньо жителями прилеглих будинків домовлено з трьома. загальноукраїнськими телевізійними каналами , та отримано згоду на зйомку телесюжетів про те, як п.Каретко та його заступниками ігноруються звернення жителів Святошинського району на протязі 7 місяців щодо можливого екологічного лиха від завалів шприців та ампул з незрозумілим вмістом., до сюжету будуть надані скрин -шоти всіх заявок з приводу піднятого питання починаючи з травня 2018р та ”відписки” місцевої влади.