Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14572 (5288114)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Павлова О.Ю.
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

02.11.2018 Мной было сделана жалоба Н-13926.
Траву-то убрали, НО мусор и МОХ на крыше крыльца так и остался - смотрите фото. Я не считаю, что это они выполнили работу.
Требую чтобы соответствующие службы устранили эту проблему