Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-3661 (5288201)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Перевірка якості будівництва відповідно до нормативно-технічної документації
Відповідальний:Управління капітального будівництва [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Корбецький Мирослав Богданович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На моє звернення 18 Вересня 2018
Є-2883 я отримав відповідь я отримав наступну відповідь:

Оскільки, на сьогодні вул. Пчілки та відрізок вул. Драгоманова від вул. А. Ахматової до вул. Здолбунівської не передані на баланс КП «ШЕУ Дарницького району», для подальшого його утримання в належному санітарно-технічному стані, просимо Вас провести відповідну роботу щодо завершення будівництва дороги та передачі її на баланс міським службам.
Про прийняте рішення просимо інформувати заявник в копії Дарницьку райдержадміністрацію, у визначений чинним законодавством термін.
Додаток: на 1 аркуші.
Виконувач обов’язків головиВ. Лозовий
Корбецький
Воробей 565 07 91

Але було мое звернення 21 Березня 2016
Є-898
На яке мені дали відвповідь що ПАТ «ХК «Київміськбуд», після завершення та введенню в експлуатацію в 2016 році житлових будинків вздовж вулиці О. Пчілки, забудовник виконає комплекс робіт з облаштування благоустрою, озелененню території та подальшому прокладанню дорожнього полотна вул. О. Пчілки відповідно до розробленої та погодженої належним чином проектної та робочої документації.
Голова Г. Сінцов
Корбецький
Воробей 565 07 91

До цього була відповідь на моє звернення 16 Лютого 2015
Є-311
ПАТ «ХК «Київміськбуд» повідомив листом від 12.09.2014 № 04529/0/2-14, що згідно з проектом влаштування проїжджої частини та тротуарів по вул. О.Пчілки, будівництво здійснюватиметься на умовах пайової участі під розвиток інфраструктури міста Києва у межах відведеної земельної ділянки від вул. М.Драгоманова, 6/1 до вул. О.Пчілки, 6. Роботи по влаштуванню дорожнього покриття, бордюрів, тротуарів та благоустрою будуть виконуватись відповідно до погодженого у встановленому порядку календарного графіку будівництва. Закінчення робіт за графіком заплановане на 31.12.2015.

Ми маємо ситуацію коли забудовника ніхто не проконтролював, або проконтролювал лише на папері і тепер на благоустрій треба шукати фінансування в бюджеті міста.. Прошу розглянути ситуацію, та знайти винних, а також передати моє звернення до органів по боротьбі з коррупцією, так як маємо ситуацію схожу на коррупційну діяльність.