Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-45477 (5288285)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Прогонюк С.Т.], виконавець: Левкович Андрій Георгієвич
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На прибудинковій території між будинками № 14 та № 12-Б по вулиці Будівельників Дніпровського району міста Києва розташовані 3 контейнери для збирання сміття без кришок, в результаті чого сміття в них знаходиться під дією прямих сонячних променів, а в контейнери попадає вода від дощу та снігу. Навколо вказаних контейнерів відсутня огорожа, а тому під час вітру сміття з відкритих баків попадає на прибудинкову територію. Одразу за контейнерами в асфальтовому покритті утворилася яма діаметром 1 метр та глибиною близько 1 метра, яка на 2/3 прикрита бетонною плитою та заповнена сміттям, що випадає з контейнерів та рідиною, яка з них витікає.
Таким чином вказаний майданчик для збирання сміття знаходиться в неналежному технічному та санітарному стані.
Відповідно до підпункту 7.3.4. пункту 7.3 розділу VII Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 (далі – Правила благоустрою міста Києва), контейнери для збирання сміття та відходів як вторинної сировини повинні встановлюватись на майданчику з твердим покриттям з П-подібними огорожами та закриватись щільно кришками.
На попереднє звернення з даного приводу до КБУ «Контактний центр міста Києва » №С-12436/1 від 05.04.2018 мене було поінформовано, що: ”Заявка на виготовлення та встановлення огорожі для контейнерів ТВП передана до КП”Керуючої компаніїї з обслуговування житлового фонду”.
На повторне звернення до КБУ «Контактний центр міста Києва » С-35384 від 19.09.2018 адресоване КП ”Київкомунсервіс”[Ляшкевич Максим Володимирович], дата контролю: 10 жовтня 2018 року жодної відповіді в строки, встановлені ЗУ ”Про звернення громадян” надано не було.
При цьому дотепер огорожа для контейнерів не встановлена, а яма в якій збирається сміття, не ліквідована.
Ураховуючи викладене та керуючись підпунктом 7.3.4. пункту 7.3 розділу VII Правил благоустрою міста Києва, ПОВТОРНО прошу:
1. встановити П-подібну огорожу з навісом навколо контейнерів для збирання сміття, а також очистити та заасфальтувати яму в майданчику для збирання сміття;
2. притягнути до дисциплінарної відповідальності посадових осіб КП ”Київкомунсервіс” за порушення вимог ЗУ ”Про звернення громадян”.