Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-21744 (5288304)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 5 [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Скляренко Л.М.
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу розглянути мою скаргу щодо недотримання санітарних норм розташування сміттєвих контейнерів, які знаходяться біля будинку 1 по вулиці Гната Юри (фотопідтвердження додаю). Відповідно до ЗУ Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць прошу:

- виділити спеціально обладнаний майданчик для розміщення контейнерів для зберігання побутових відходів з виконанням всіх вимог вказаних в ЗУ ”Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій” пункти 2.6-2.10

- виділити додатковий контейнер для зберігання побутових відходів відповідно до ЗУ ”Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій” пункт 2.13