Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31785 (5288312)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільний стан сміттєвих контейнерів, урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 510 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Тугай С.О.
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вже більше місяця біля будинку лежить перекинутий бак для сміття. Ніякого функціонального навантаження бак у такому вигляді не має і аж ніяк не прикрашає вид з вікна. Скільки він ще там буде лежати?