Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15421 (5288385)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Щербина Андрій Анатолійович]
Дата контролю:27 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Протягом жовтня 2018 року послуги по прибиранню прибудинкової території будинку № 8 по вул. Старонаводницькій не проводилися. Жодного разу не проводилося прибиранння сходових кліток, прибудинкової території, прибирання опалого листя тощо. З серпня 2018 року не прибрано пісок, розсипаний на під’їзній доріжці до будинку.

Враховуючи вищевикладене, прошу здійснити перерахунок сплачених послуг з утримання прибудинкової території за жовтень 2018 року.