Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15422 (5288442)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Довожу до вашого відома що на мої звернення за № 12982, та 13817 в на протязі місяця відповіді не отримав , , я незнаю скільки ви мене будете годувати контролями, але я все таки хотів би отримати конкретну відповідь на моє питання, Прошу пояснити чому на протязі 3-х років на Дарницькому шосе від вулиці Привокзальна до Дарницького мосту не відновлюється дорожня розмітка яка негативно впливає на безспеку руху. Коли буде відновлено. . залишаю за собою право організувати людей і перекрити рух на даному напрямку до вирішення проблеми.