Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36699 (5288612)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Губенко Василь Іванович]
Дата контролю:13 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Щодо відповіді на моє звернення від 05.11.2018 № М-3571 стосовно відсутності опалення та надання суперечливої інформації різними службами.
Вважаю, що моє звернення не розглянуто по суті питання.
Повторно наголошую, що усі Служби надають суперечливу інформацію стосовно причин відсутності опалення станом на 9 листопада 2018 року за адресою вул. Салютна 42/46 .
Від Вашої Служби 1551 отримано формальну відписку ””ЦО ВІДСУТНЄ В ЗВЯЗКУ З ПОРИВОМ ТРАСИ КП ”КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”, хоча протягом останніх днів жодні ремонтні роботи біля будинку і по вулиці в цілому не проводилися.
Однак, за інформацією Служби 1557 та Диспетчерської служби Шевченківського району – Ремонтні роботи завершено.
Звертаю увагу, що відповідно до чинного законодавства України, зокрема, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян» відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації, відповідальні особи можуть бути притягнуті до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
Повторно прошу та вимагаю назвати справжні причини відсутності централізованого опалення за адресою вул. Салютна 42/46. Якщо дійсно проводяться ремонтні роботи, прошу назвати конкретні адреси проведення таких робіт для перевіряння факту їх проведення.
У разі закінчення ремонтних робіт, прошу вжити заходів реагування щодо бездіяльності відповідальних осіб та забезпечення будинку послугою з централізованого опалення.