Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36562 (5288748)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Зменшення інтервалу руху тролейбусів
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Хочу звернути Вашу увагу на дуже малу кількість тролейбусів № 12. Його доводиться очікувати на зупинці не менше 40 хвилин. Прошу збільшити кількість тролейбусів на маршруті.
Також хочу поскаржитись на погане обслуговування автобуса № 119. Водії цього маршруту завжди порушують графік руху. Якщо управління транспортом не здатне забезпечити маршрут необхідною кількістю рухомого складу, то нехай відкоригують розклад руху. Люди змушені дуже довго очікувати його на зупинці (від 40 хв. до півтори години), особливо в період з 11 до 15 години. Дуже часто GPS показує що автобус № 119 вже підходить до зупинки, люди чекають, але його немає, а GPS показує що автобус вже знаходиться на наступній зупинці. Як це зрозуміти?
Прошу звернути увагу на порушення графіків руху автобуса № 119 і тролейбуса № 12. Таке транспортне обслуговування викликає справедливе обурення людей. А вже скоро настане зима і таке довге очікування транспорту призведе до переохолодження організму і внаслідок цього, до хвороб. Будь ласка, прошу навести порядок на вказаних мною транспортних маршрутах.