Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74745 (5288920)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Для виконання робіт на комунікаційних системах робітниками служби, яка займалась ремонтом, було знято бруківку на алеї, яка розташована перпендикулярно Оболонському проспекту і проходить між будинками Оболонський проспект 15 б і вул. маршала Малиновського 9А. Після завершення ремонтних робіт бруківку не було повернуто на місце. Алея в такому стані (фото у вкладенні) знаходиться більше ніж 2 місяці. Прошу відновити покриття алеї.