Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-7135 (5288968)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу вилучити омелу на деревах вздовж паркану в школі #238, вул. Закревського, 35Б (вздовж паркану поряд з будинком 20в по просп. Маяковського)