Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36726 (5288976)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день. Отсутствует свет от фонарей по улице Героев Севастополя, вдоль домов 23,25,37,29,31 и садика 483. В темное время суток страшно ходить, ничего не видно, детей в садике тоже не видно на улице.
заявка в жеке оформленна, реакции нет.