Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15437 (5288998)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:ЖЕД ”Хрещатик” [Мартинчук С.О. ], виконавець: ЖЕД Хрещатик
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Шановнині керівники міста! Ми на грані екологічної катастрофи - двір нашого будинку по вулиці Руставелі 12 знаходиться на межі екологічної катастрофи - з нашого двору КК Печерського району зроблено квартальнє сміттєзвалище, в який зносять сміття ресторани всього кварталу!! Сміттєзвали розташовано просто під нашими вікнами!!! - 5 метрів від дому ще й впритул до дитячого майданчику!! Вимагаємо негайно прибрати смітник з нашого двору та розташувати баки на зовнішній стороні вулиці коло кожного закладу харчування, як того вимагає Закон!