Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74759 (5289008)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:28 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Укладання та ремонт асфальтного покриття
Добрий вечір

Доброго дня

Прошу з’ясувати причину, чому станом на 10 листопада 2018 ями на тротуарі навпроти будинку №11 по вулиці Ділова не відремонтовані.
.
Звертаємо Вашу увагу на створені раніше Звернення:

11 Вересня 2018 К-57353
10 Серпня 2018 К-50538
24 Вересня 2016 К-46364

Будемо чекати роз’яснень.

З повагою,
мешканці будинку №11, 13