Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38765 (5289054)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП УЗН Святошинської РДА [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Магалов А.М.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня,
У парку та на дитячому майданчику, який знаходяться на вулиці Верховинній 26 (у випадаючому списку не було точної адреси ) не горить ЖОДЕН ліхтар, парк дуже великий і в ньому дуже багато всього для дітей, але через брак світла, коли темніє, а взимку це дуже швидко, дуже важко гуляти з дитиною. Будь ласка, замініть лампочки в ліхтарях, чи ліхтарі, якщо необхідно, щоб вирішити цю проблему, дякую.