Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-12277 (5289092)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:15 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу розглянути питання облаштування спеціального майданчика для контейнерів для сміття.
Зараз контейнери знаходяться на відстані 15 метрів від під’їзду №2 житлового будинку, що є порушенням будь-яких санітарних норм.