Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74774 (5289116)
Зареєстровано:10 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Шургот Володимир Богданович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий вечір! На прибудинковій території за вказаною адресою асфальтове покриття знаходиться в дуже жахливому стані. Поруч будівля №26 теж саме - ями дуже великі, місцями до 100 мм глибиною та до 2-3 квадратних метрів. Дуже велике прохання до дорожньої служби чи організаціїї, на балансі кого знаходяться ці будівлі заасфальтувати ями, та привести дорогу до нормативного стану в цьому році. Якщо це не можливо в цьому році, прохання включити цю ділянку до списку вулиць капітального ремонту на наступний рік та виконати роботи!
Дякую всім за розуміння!
Гарного вечора та чудового настрою!