Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10649 (5289332)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Порушення правил виконання (ор-ції) будівельних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [Кузьменко Володимир Володимирович]
Дата контролю:28 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюся до Вас зі скаргою у звязку з тим, будівницвто ТРЦ за адресою Щербаківського, 58 на фінальній стадії, однак прокт реконструкції абсолютно не врахував пітання безпеки мешканців, що викорістовують прилеглу територію. А саме, проїзд, розташований між будинками Щербаківського, 58 та 60А використовується для доступу до ДНЗ №387 батьками та їх дітьми. На сьогодні, фактично батьки та їх діти змушені пересуватися проїзною частиною для входу до садочку. Даний проїзд зокерема використовується будівельною та вантажною технікою. Звертаю увагу на те, що саме між Щербаківського, 58 та 60А разташований центральний вхід до дитячого садочка. Проектом рекострукції частина території навпроти ДНЗ відведена для паркінгу, однак абсолютно проігнороване питання безпеки та безпечного проходи данною територією. До скарги додаю фото проїзду.

Серед пропозицій:
- виконати перевірку узгодження данного проекту реконструкції на предмет порушень, та вразі виявлення усунути такі порушення;
- на рівні міської влади звернутися до забудовника ТРЦ з пропозицією посприяти у вирішенні данного питання;
- облаштувати повноцінний пішохідний тротуар вздовж огорожі ДНЗ з захисним обладнанням, унеможливлюючим виїзд транспорту на такий тротуар;
- облаштувати додаткові засоби зменшення швидкості (лежачі поліцейські) для транспорта, що користується данним проїздом.

Також, звертаю Вашу увагу на питання реконструкції стадіону, до розташовани безпосередньо за ТРЦ, який в процессі реконструкції використовувався для відвалу грунту і після завершення будівельних робіт в якості ”подарунку” місцевій громаді був ”реконструйований”. На сьогодні даний спортивний майданчик для занять спортом використовувати неможливо. Територію дійсно відновили, однак заміна огорожі та встановлення лавок жодного відношення до реконструкції спортивного стадіону не має.

Якщо це можливо, прошу виконати перевірку узгодження проекту такої реконструкції. Чи відповідає результат реконструкції узгодженному владою проекту.
Прошу розглянути питання приведення данного стадіону до прийнятних умов, з тим, щоб його дійсно можливо було використовувати для спортивних заходів.