Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14613 (5289409)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прикро, що до п. 2 мого звернення від 31.10.2018 № Н-13779 поставились неуважно, хоча пункт 1 вже виконано і навіть вивезено загороджувальні щити.
Вдруге прошу організувати:

2) відновлення асфальтного покриття площею 1 на 1 метр наприкінці пішохідної доріжки, яка ліворуч згаданої вище розритої ділянки провулку Радіщева прокладена до східних (нижніх) воріт (з малюнком приборної панелі авто та ніг пасажирів) колишнього АТП (Музей транспорту).
Для точного визначення місцезнаходження проблеми додаю її координати, які слід скопіювати та вставити у пошукове віконце будь-якого Інтернет-браузера і натиснути Enter:
50.4499784, 30.4176245
Потім збільшити зображення та натиснути 3D-режим, в якому видно відсутніть асфальту на цій ділянці пішохідної доріжки (панорама Google ще з травня 2015 року).
Заздалегідь дякую за уважне ставлення до цього звернення.

Цитую звернення від:
31 Жовтня 2018
Н-13779
Укладання та ремонт асфальтного покриття
Прошу організувати:
1) відновлення асфальтного покриття площею 3 на 3 метри дороги по провулку Радіщева, яке було порушено вчора внаслідок блискавичного виконання ремонту аварії мережі, про яку йшлося у моєму зверненні від
”30 Жовтня 2018 Н-13700
Виток гарячої води на поверхню
По провулку Радіщева у 60 кроках від трамвайної коліїї, яка прокладена по вул. Миколи Василенка, вже тиждень з-під асфальту тече вода, мабуть з прорваної труби водопостачання або каналізації.
Прошу організувати усунення пориву зазначених мереж”;
а також
2) відновлення асфальтного покриття площею 1 на 1 метр пішохідної доріжки, яка ліворуч згаданої вище розритої ділянки провулку Радіщева прокладена до східних (нижніх) воріт (з малюнком приборної панелі авто та ніг пасажирів) колишнього АТП (Музей транспорту).
Дякую за уважне ставлення до мого звернення.

Відповідальний: Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю: 15 Листопада 2018
Статус: В роботі”.