Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38796 (5289455)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Громада житлового масиву Теремки-2 просить встановити обмежувальні стовпчики, що унеможливлять заїзд автомобілів на пішохідні переходи та зелену зону на ділянці з’їзду Кільцева дорога - пр.Глушкова (Одеська траса).
Щодня, особливо по пятницях, протягом вечірніх годин-пік (18:00 - 21:00), на зїзді в напрямку одеської траси завжди сильний затор. Причинами затору є авто, що підбирають людей що ідуть у південному напрямку (”голосувальники”). Авто займають 1-2 смуги на зїзді. Також причино є затор на самій одеській трасі. Це нормально.
Але те що роблять автомобілісти, що не готові чекати в заторі на зїзді - це НЕ нормально. З очевидних порушень:
- Проїзд під знак Знак 3.21. В’їзд заборонено (цеглина) біля будинку Теремківська,1 та рух в зустрічному напрямку по односторонньому внутрішньоквартальному проїзду.
- Проїзд по двом пішохідним переходам, зеленій зоні, та тротуарам, на всій довжині цьлго зїзду.
- Агресивне кермування на пашохідних тротуарах, спроби навмисного наїзду на пішоходів, якощо ті відмовляються пропускати авто по тротуару.

Ці порушення завжди викликають багато конфліктив між між пішоходами та водіями. Ось приклад за 09.11.2018. https://www.facebook.com/groups/nateremkah/permalink/2293636660673620/

В першу чергу треба забезпечити безпеку пішоходів.
Для цього просимо встановити обмежувальні стовпчики по всій довжині зїзду Кільцева дорога - пр.Глушкова (Одеська траса). На пішохідних переходах стовпчики встановити також по середині заниження пордюрного каменю, щоб зробити неможливим заїзд будь-яких автомобілів на тротуари та зелені зони.

Дякуємо.