Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74814 (5289461)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу, що протягом останніх чотирьох днів в оболонському районі, зокрема в мікрорайоні поміж вул. М.Тимошкнка, Малиновського та Богатирської і далі, від сутінків, і всю ніч , і до самого ранку, стоїть непроглядний, смердючий густой ідкий ДИМ! На вулиці неможливо бути, ріже очі, ніс від ядучого диму, це викликає сльозотечу, слабкість, запаморочення та головний біль тощо. Відкрити вікно на провітрювання не можна теж через це! Прошу надати інформацію щодо причин цього явища! Зокрема інформацію щодо підприємств чи фізичних осіб , які здійснюють викиди забруднюючих речовин в повітря особливо в нічний час в процесі спалювання тощо та які заходи впливу прийняті відповідними компетентними організаціями щодо упередження проявів цього?! Прошу надати статистичні дані щодо замірів складників повітря , рівня та джерел забруднення повітря в нашому районі за період з 5.11.2018
дснс , поліція, управління екології - що відбувається на Оболоні?! Хто і чим труїть наші сім’ї?!!!