Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36766 (5289477)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:КП УЗН Святошинської РДА [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Магалов А.М.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.

30.10.2018 я отримав відповідь № 064/235 на своє звернення № М - 33866 від 29.10.2018 відповідно закриттю проходів у паркані парку ”Совки”, де дано роз’яснення що закриття проходу відпоівідає затвердженного плану і рекомендують звертатися в Київзеленбуд з пропозиціями.

За відповідь дякую, але вважаю, що служба 1551 існує для того, щоб спростити можливість отримати реакцію на звернення, а на сайті Київзеленбуду форма звернення перебдачає зверненния працівников чи кореспондентів СМІ.

Тому знову звертаюсь тут, і знову наполягаю на внесення відповідних змін в план реконструкціі, для відкриття закритого нещодавна проходу в паркані.
В цівілізованих країнах так не роблять. В країнах, де поважають людей, облаштовують існуючи шляхи та підходи, якими люди користуються роками. У випадку парка ”Совки” напередодні відкриття просто закрили існуючий прохід парканом, а доріжки посипали землею - в найгірших практиках радянського підходу до справ.

Зараз людям, щоб потрапити до найближчого проходу до парку, потрібно йти по вузькому тротуару повз дорогу (вул. Бетховена), де достить активний трафік, дихати вихлопами численних автомобілей, і це з дітьми, в т.ч. немовлятами.

Друга проблема - на цьому тротуарі паркують автомобілі, тому іх приходиться обходити по зеленим насадженням біля паркану.

Третя проблема - найближчий прохід до парку по вул. Бетховена не облаштований потрібним чином, бо час від часу перекривається шлакбаумом, який там потрібен, щоб не заїзджали на дорідку автомобілі відвідувачів. Але при перекритому шлакбауму немає олаштованого обходу, особливо це стосується людей з дитячими колясками.

Виходячи з цього я роблю висновок, що закриття проходу в паркані парку ”Совки” біля перехрестя вулиць Житомирської та Бетховена є непродуманим, не вивченим достатньо ретельно, і не обговорювалось з громадскістю.

Враховуючи, що там існувала роками натоптана доріжка, що йде від пешехідного переходу, ї що тисячи людей вважали її зручною, тому і користувались, вважаю доцільним змінити план реконструкції і відкрити прохід, облаштувавши його відповідним чином, тем паче, що це зовсім нескладно і не потребує особливих капіталовкладень -
облаштована бетонна доріжка в середені парка знаходиться в 5-10 метрах від закритого проходу, а сам прохід - в 15 метрах від пешохідного переходу.

Прошу зробити необхідні зміни і відкрити прохід в паркані та облаштувати його згідно здорового глузду та загального дизайну.