Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10656 (5289522)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ВОП ”Софіївка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:16 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прибудинкова територія не вбирається з початку листопада. Сміття в пакетах стоять біля баку, але машина ”Спецтрансу” його ігнорує.Опале листя літає навкруги. Його теж ніхто не збирає. Під’їзд дому не вбирається і не миється. За що ми сплачуємо комунальні. послуги?.