Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14621 (5289592)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюся до відповідальних осіб з проханням відновити освітлення на вулиці Маршала Рибалка, а саме її ділянці від перехрестя з вулицею Шолуденка до перехрестя з вулицею В’ячеслава Чорновола.

Станом на 8 листопада 2018 року з одинадцяти наявних НЕ ПРАЦЮЮТЬ ЦІЛИХ П’ЯТЬ світлових опор.