Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74831 (5289595)
Зареєстровано:11 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”УЗН” [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Філінська Л.Д.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Забиты мусорные баки на набережной озера Солнечное в районе домов по Драгоманова 1К, 1Л. Вокруг лавочек куча мусора, уборки никакой, просто кошмар. Уборка у вас, я так понимаю, только на бумаге. Какой директор, такая и работа. Скоро мы тебя на пенсию отправим.